Designed and produced in Sweden
+46 (0)10-4804700

Skontaktuj się z ErgoSafe

Jack Columbus

Sales

jack@ergosafe.se

+46(0)10-480 47 06

Anki Havel Trulsen

Sales Export

anki@ergosafe.se

+ 46(0)10-480 47 20

Henrik Sturesson

Sales Manager

henrik@ergosafe.se

+ 46(0)10-480 47 05

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt:

pod adresem:info@clickitup.se lub poprzez wypełnienie i wysłanie formularza wyceny
Nr telefonu: +46 (0)10-480 47 00
Nasza centrala jest czynna w godzinach 8:00 am – 4:00 pm od poniedziałku do piątku.

Adres pocztowy
ErgoSafe AB – Halmstad
Reparatörgatan 1
SE-302 62 Halmstad

Staramy się odpowiadać w ciągu 48 godzin, od poniedziałku do piątku. Czas reakcji w weekendy i święta może być nieco dłuższy.

Skontaktuj się z ErgoSafe
Jeśli masz zamiar rozpocząć projekt, zapraszamy do kontaktu z członkiem naszego zespołu sprzedaży. Chętnie Ci pomożemy!

Skontaktuj się z Jack, Ivan, Petra, Anki lub Henrik, a uzyskasz pomoc w przypadku pytań i wątpliwości.

Mårten Johansson

Product-& quality manager

marten@ergosafe.se

+46(0)10-480 47 03

Erica Ivegren

Design Engineer

erica@ergosafe.se

+ 46(0)10-480 47 21

Fredrik Johansson

CEO & Partner

fredrik@ergosafe.se

+46(0)10-480 47 01

Milo Ahlström

Marketing Manager

milo@ergosafe.se

+46(0)10-480 47 07

Henrik Karlsson

Productions manager

henrik.karlsson@ergosafe.se

+46(0)10-480 47 11

Marianne Bergström

Production coordinator

marianne@ergosafe.se

+ 46(0)10-480 47 12