Designed and produced in Sweden
+46 (0)10-4804700

Nasze szklane balustrady

Jedna szklana balustrada – wiele odmian

Wszystkie nasze szklane balustrady cechuje unikalny design oraz innowacyjna konstrukcja, która jest charakterystyczna dla ClickitUp®. Dzięki dostosowaniom do różnych potrzeb i lokalizacji powstały różnorodne warianty szklanych balustrad.

 

Oferujemy szklane balustrady do montażu na parterze, na balkonach oraz do instalacji wewnątrz istniejących balustrad. W naszej ofercie znajdują się także modele z górną wysuwaną sekcją oraz bez niej, wyposażone w oryginalny projekt ClickitUp®.

Szklana balustrada na taras

Jeśli miejsce, w którym zamontowana ma być balustrada znajduje się na parterze – wybierz ClickitUp, CiUFixed lub CiUFlex. Ważne, żeby przy wyborze pamiętać, że balustrady te nie stanowią ochrony w przypadku wypadnięcia.

ClickitUp

Wiele lokali gastronomicznych wykorzystuje ClickitUp na świeżym powietrzu. Nasze podnoszone i opuszczane szklane balustrady stanowią ochronę dla gości przed warunkami pogodowymi. Wariant ten równie dobrze sprawdza się w domu zapewniając ochronę przed wiatrem na balkonie, wokół tarasu lub patio.

CiUFixed

Jeśli ochrona przed wiatrem nie jest Ci potrzebna, polecamy naszą stałą balustradę szklaną CiUFixed odpowiednią do zastosowania na parterze. 

CiUFlex

Nowy CiUFlex zamawiany jest jako balustrada szklana montowana na stałe z możliwością doposażenia w ochronę przed wiatrem. Oddzielną, górną wysuwaną część można łatwo zamówić i wygodnie zamontować w dowolnym momencie.

Wypełnij formularz wyceny i uzyskaj kosztorys swojej szklanej balustrady ClickitUp! 

Szklana balustrada na balkon

Jeśli miejsce montażu balustrady jest na wyższym poziomie (powyżej parteru), warto rozważyć nasze balustrady ze szkłem balkonowym (szkło laminowane). Nasze warianty szklanych balustrad balkonowych są starannie testowane i zatwierdzane zgodnie z obowiązującymi standardami branżowymi.

 

Wszystkie warianty dostępne w naszej ofercie spełniają najbardziej surowe wymagania testów odporności, zachowując przy tym wysoki standard designu. Balustrady balkonowe oferowane przez nas łączą w sobie elegancję i bezpieczeństwo.

ClickitUpBalcony

Nasza szklana balustrada ClickitUpBalcony zapewnia wyjątkowo klarowny widok, a wysuwana górna część szklanej balustrady zapewnia dodatkową ochronę przed wiatrem. Można ją łatwo połączyć z naszą stałą balustradą szklaną.

CiUBalconyFixed

Balustradę można połączyć z CiUBalconyFixed, która posiada ten sam elegancki i stylowy wygląd, co wersja z wysuwaną górną sekcją.

CiUBalconyFlex

Nowością wśród naszych szklanych balustrad na balkon jest CiUBalconyFlex. Tą balustradę można w późniejszym czasie rozbudować o część wysuwaną.

Wypełnij formularz wyceny i uzyskaj kosztorys swojej szklanej balustrady ClickitUp!

Szklana balustrada do istniejących już balustrad

ClickitUpInside to szklana balustrada, która umożliwia modernizację wewnętrznej osłony przeciwwiatrowej istniejącej balustrady balkonowej. Jeśli zewnętrzna balustrada jest już zamontowana, a szukamy możliwości osłony przed wiatrem, warto rozważyć wariant ClickitUpInside.

ClickitUpInside 600

Inside 600 to wariant naszej szklanej balustrady, który umożliwia modernizację wewnętrznej osłony przeciwwiatrowej istniejącej balustrady balkonowej. Ten wariant można zainstalować w przypadku, kiedy istnieje już dolna część balustrady balkonowej.

ClickitUpInside 1100

Model ClickitUpInside 1100 ma praktycznie identyczną konstrukcję jak nasz flagowy produkt – szklana balustrada ClickitUp. To, co różni te produkty, to że w przypadku naszych wariantów Inside, stworzyliśmy dolne wsporniki, które można łatwo umieścić w pobliżu istniejących balustrad lub ścian.

Wypełnij formularz wyceny i uzyskaj kosztorys swojej szklanej balustrady ClickitUp!