X Choose your country
Sweden Sweden
Denmark Denmark
Norway Norway
Finland Finland
Germany Germany
Spain Spain
France France
Netherlands Netherlands
Poland Poland
Designed and produced in Sweden
+46 (0)10-4804700

ClickitUp – szklana balustrada klasy premium

Szklana balustrada ClickitUp powstała z połączenia designu, jakości, bezpieczeństwa i funkcjonalności w jednym. Stylowa sylwetka szklanej balustrady wywodzi się z połączenia szkła, aluminium oraz techniki klejenia szklenia strukturalnego – czyli klejenia szkła bezpośrednio na profilach aluminiowych. Ta kombinacja zapewnia minimalistyczny charakter szklanej balustrady, w której przezroczystość szyby jest w centrum uwagi.

Szklana balustrada ClickitUp jest wynikiem pomyślnego rozwoju produktu. Wszystkie materiały i komponenty zostały starannie dobrane i opracowane specjalnie, aby wytrzymać trudne warunki klimatyczne i wysokie oczekiwania rynku.

Za każdym razem dążymy do tego, aby dostarczać najlepsze rozwiązania w postaci szklanych balustrad na patio, taras, balkon lub inne miejsce na zewnątrz. Aby temu sprostać, opracowaliśmy kilka różnych wariantów balustrad szklanych.

Z osłoną przed wiatrem czy bez?

Balustrada szklana ClickitUp rozwijała się przez lata, oferując obecnie kilka wariantów. Dostępne są modele z ochroną przed wiatrem oraz bez niej. Projekt szklanej balustrady został opracowany tak, aby pasować do różnych rodzajów montażu. Dowiedz się więcej o różnych wariantach balustrad szklanych w sekcji balustrady szklane.

Szklane balustrady ClickitUp są dostarczane jako zmontowane segmenty, które łączy się ze sobą podczas montażu. Połączenie segmentów odbywa się za pomocą podwójnych zaślepek górnych oraz podwójnych mocowań do płyty bazowej, tworząc jednolity system.

ClickitUp® jest znakiem opatentowanym przez ErgoSafe AB. Prawo do wzoru 002416248. 001-005. 3/3 2014 a cała produkcja odbywa się w siedzibie ErgoSafe w Halmstad.

 

Pierwowzór balustrady szklanej z możliwością podnoszenia

 

Wprowadzona na rynek w 2014 roku, ClickitUp® to innowacyjna balustrada szklana z funkcją podnoszenia i opuszczania oraz eleganckimi, wolnymi krawędziami. ClickitUp® zapewnia niemal krystalicznie przejrzysty widok.

Nasze szklane balustrady ClickitUp szklane z regulacją zapewniają ochronę przed wiatrem oraz znakomity widok. Posiadamy również szklane balustrady charakteryzujące się eleganckim designem i posiadające tylko jedną dolną szybę montowaną na stałe.

Nasz najnowszy produkt – CiUFlex oraz CiUBalconyFlex – jest dostępny w wersjach przeznaczonych do montażu zarówno na parterze, jak i na balkonie. Oparta na oryginalnym projekcie ClickitUp®, konstrukcja oferuje możliwość łatwej rozbudowy o część ruchomą z regulacją wysokości w dowolnym momencie. To właśnie ta cecha wyróżnia go spośród innych produktów na rynku.

.

Propozycja cenowa?

Wypełnij formularz kontaktowy, jeśli chcesz otrzymać wycenę lub skontaktować się z jednym z naszych zespołów sprzedaży.

Chętnie Ci pomożemy!

Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub masz zamiar rozpocząć ekscytujący projekt.

Galeria obrazów

Zobacz naszą galerię zdjęć i zainspiruj się
różnymi projektami z
ClickitUp®

Szklana balustrada ErgoSafe ze znakiem towarowym ClickitUp® jest chroniona jako wzór przemysłowy: Design right 002416248. 001-005. 3/3 2014. Ochrona wzoru oznacza, że żaden inny podmiot nie ma prawa do produkcji, sprzedaży ani importu kopii szklanych balustrad ErgoSafe na terenie UE.