X Choose your country
Sweden Sweden
Denmark Denmark
Norway Norway
Finland Finland
Germany Germany
Spain Spain
France France
Netherlands Netherlands
Poland Poland
Designed and produced in Sweden
+46 (0)10-4804700

ClickitUpBalcony

ClickitUpBalcony – idealna na Twój balkon!

Masz ochotę spędzać więcej dni i wieczorów na świeżym powietrzu? Dzięki ClickitUpBalcony możesz stworzyć spokojną oazę na swoim balkonie lub tarasie. ClickitUpBalcony zapewnia atrakcyjny i stylowy balkon lub taras.

ClickitUpBalcony to balustrada szklana o regulowanej wysokości, która została starannie dostosowana, aby spełniać najbardziej rygorystyczne wymagania testowe na rynku. ErgoSafe, producent balustrady ClickitUp® Glass, posiada certyfikat RISE zgodny z europejską normą EN-1090 dotyczącą konstrukcji nośnych ze stali i aluminium. Produkt jest testowany w RISE (Szwedzkie Instytuty Badawcze) pod kątem wytrzymałości na silne uderzenia i obciążenia wiatrem, aby zagwarantować Ci bezpieczeństwo.

ClickitUpBalcony

Model ClickitUpBalcony jest dostępny na zamówienie, a maksymalna szerokość wynosi 1800 mm na segment. Dolna, stała laminowana szyba wykonana jest ze szkła hartowanego o grubości 8,76 mm, natomiast górna, ruchoma część wykonana jest ze szkła hartowanego o grubości 6 mm. Segmenty łukowe dostępne są jako narożniki.

W pozycji opuszczonej, balustrada szklana ma wysokość 1100 mm lub 1200 mm. Ruchoma szyba ma szerokość 800 mm, co daje balustradzie całkowitą wysokość 1900 mm lub 2000 mm po podniesieniu. Dodatkowo, ClickitUpBalcony w pozycji podniesionej zapewnia efekt tłumienia dźwięku.

Profile aluminiowe są standardowo malowane na kolor naturalny (srebrny/stalowy). Za dodatkową opłatą profile mogą być wykonane w czarnym wykończeniu.

Propozycja cenowa?

Wypełnij formularz kontaktowy, jeśli chcesz otrzymać wycenę lub skontaktować się z jednym z naszych pracowników.

Chętnie Ci pomożemy!

Skontaktuj się z nami, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub masz zamiar rozpocząć ekscytujący projekt.

Galeria obrazów

Zobacz naszą galerię zdjęć i zainspiruj
się różnymi projektami z
ClickitUp®