X Choose your country
Sweden Sweden
Denmark Denmark
Norway Norway
Finland Finland
Germany Germany
Spain Spain
France France
Netherlands Netherlands
Poland Poland
Designed and produced in Sweden
+46 (0)10-4804700

ClickitUpInside

ClickitUpInside – stwórz bezwietrzny balkon pomimo istniejącycej już balustrady

Dzięki modelom ClickitUpInside 1100 oraz ClickitUpInside 600 możesz umieścić naszą szklaną balustradę ClickitUp za istniejącą już balustradą balkonową. Jest to świetne rozwiązanie dla osób chcących stworzyć zaporę przed wiatrem na istniejących już balkonach oraz tarasach. Dodatkowo balustrada ClickitUpInside zapewni jeszcze lepsze bezpieczeństwo przed wypadnięciem.

ClickitUpInside 1100

ClickitUpInside 1100 to wariant z szybą o regulowanej wysokości, który można umieścić wewnątrz już zamontowanej, zatwierdzonej balustrady balkonowej, która nie biegnie od ściany do ściany. Przykładami są balustrady z kutego żelaza, balustrady z drutu lub balustrady balkonowe o przekroju rurowym.

Dolne szkło jest hartowane o grubości 8 mm, a górna ruchoma część o grubości 6 mm. ClickitUpInside 1100 dostępny jest w standardowych oraz niestandardowych rozmiarach przekrojów, maksymalna szerokość wynosi 2000 mm. 

 

Po podniesieniu osiąga wysokość 1900 mm lub 2000 mm w zależności od tego, czy dolne szkło stałe ma 1100 mm czy 1200 mm.

 

Profile aluminiowe są standardowo malowane na kolor naturalny (srebrny/stalowy). Za dodatkową opłatą profile mogą być wykonane w czarnym wykończeniu.

ClickitUpInside 600

Przez dodanie szklanej balustrady ClickitUpInside 600 do istniejącej już balustrady można stworzyć wiatroszczelny balkon z przejrzystym widokiem.

 

ClickitUpInside 600 to wariant balustrady szklanej o regulowanej wysokości, idealny do użycia z już istniejącą balustradą od ściany do ściany. Modernizacja balkonu umożliwia dodanie ochrony przed wiatrem. Dodatkowo, dzięki ClickitUpInside 600 zmniejszymy ryzyko wypadnięcia za balustradę.

Propozycja cenowa?

Wypełnij formularz kontaktowy, jeśli chcesz otrzymać wycenę lub skontaktować się z jednym z naszych pracowników.

Chętnie Ci pomożemy!

Skontaktuj się z nami, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub masz zamiar rozpocząć ekscytujący projekt.

Galeria obrazów

Zobacz naszą galerię zdjęć i zainspiruj
się różnymi projektami z
ClickitUp®