X Choose your country
Sweden Sweden
Denmark Denmark
Norway Norway
Finland Finland
Germany Germany
Spain Spain
France France
Netherlands Netherlands
Poland Poland
Designed and produced in Sweden
+46 (0)10-4804700

ClickitUp Free Standing

Samodzielna balustrada szklana z doniczką lub ławką

Samodzielna balustrada szklana regulowana wysokościowo

Doświadcz ostatecznej kombinacji funkcjonalności i estetyki z naszym wolnostojącym regulowanym balustradą szklaną, która nie wymaga zakotwiczenia w ziemi.

Wybierz albo doskonale zintegrowaną i elegancką doniczkę, albo alternatywnie ławkę, która czyni sekcję stabilną i funkcjonalną.

ClickitUp Free Standing rozwija nasz oryginalny system ClickitUp i oferuje możliwość uzupełnienia każdej sekcji o różne akcesoria dla zwiększenia funkcjonalności, potrzeb i stylu.

Zapraszamy do kontaktu, abyśmy mogli naszkicować Twój projekt.

Balustrada szklana premium

Dolna stała część jest wykonana z hartowanego szkła o grubości 8 mm, a górna ruchoma część składa się z hartowanego szkła o grubości 6 mm. Wysokość balustrady szklanej wynosi 1100 mm w pozycji opuszczonej i 1900 mm w pozycji podniesionej.

Ta wolnostojąca jednostka nie wymaga zakotwiczenia w ziemi, co czyni ją zarówno elastyczną, jak i przyjazną dla użytkownika. ClickitUp Free Standing wymaga minimalnej instalacji, aby stworzyć miejsce do siedzenia na poziomie gruntu.

Gastronomia na świeżym powietrzu

Balustrady ErgoSafe są instalowane na świeżym powietrzu na całym świecie

Pomoc eksperta produktu

Zawsze opracowujemy wszystkie projekty budowlane! Zapraszamy do umówienia spotkania, a wspólnie naszkicujemy Wasz projekt budowlany!

Galeria zdjęć

Spójrz na naszą galerię zdjęć i zainspiruj się różnymi projektami, które prezentują różne wersje ClickitUp® od ErgoSafe

Szklana balustrada ErgoSafe ze znakiem towarowym ClickitUp® jest chroniona jako wzór przemysłowy: Design right 002416248. 001-005. 3/3 2014. Ochrona wzoru oznacza, że żaden inny podmiot nie ma prawa do produkcji, sprzedaży ani importu kopii szklanych balustrad ErgoSafe na terenie UE.