X Choose your country
Sweden Sweden
Denmark Denmark
Norway Norway
Finland Finland
Germany Germany
Spain Spain
France France
Netherlands Netherlands
Poland Poland
Designed and produced in Sweden
+46 (0)10-4804700

CiUBalconyFlex

CiUBalconyFlex - szklana balustrada balkonowa z możliwścią rozbudowy

CiUBalconyFlex ro innowacyjna balustrada szklana, która doskonale sprawdzi się na Twoim balkonie. Nasz produkt jest specjalnie zaprojektowany do zastosowania w miejscach, gdzie istnieje ryzyko wypadnięcia, zapewniając Ci nie tylko estetyczne wykończenie, ale także bezpieczeństwo.

Nasza balustrada szklana CiUBalconyFlex (Patent  20158013.1) oferuje możliwość łatwej rozbudowy o część ruchomą z regulacją wysokości. Dzięki temu możesz w łatwy i wygodny sposób doposażyć ją o przednią szybę, która zapewni dodatkową ochronę przed wiatrem. Jest to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących eleganckiego i funkcjonalnego rozwiązania na swoim tarasie lub balkonie.

Wypełnij formularz kontaktowy i uzyskaj wycenę swojej szklanej balustrady! 

CiUBalconyFlex

Model szklanej balustrady – CiUBalconyFlex – można zamówić w postaci segmentów prostych, które można dostosować do indywidualnych potrzeb, o szerokości maksymalnej 1800 mm na segment. Szyba laminowana, trwale montowana, wykonana jest ze szkła hartowanego o grubości 8,76 mm. Wysokość balustrady wynosi 1100 mm lub 1200 mm.

 

Profile aluminiowe są standardowo malowane na kolor naturalny (srebrny/stalowy). Za dodatkową opłatą profile mogą być wykonane w czarnym wykończeniu.

Propozycja cenowa?

Wypełnij formularz kontaktowy, jeśli chcesz otrzymać wycenę lub skontaktować się z jednym z naszych pracowników.

Chętnie Ci pomożemy!

Skontaktuj się z nami, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub masz zamiar rozpocząć ekscytujący projekt.

Galeria obrazów

Zobacz naszą galerię zdjęć i zainspiruj się różnymi projektami z
ClickitUp®