X Choose your country
Sweden Sweden
Denmark Denmark
Norway Norway
Finland Finland
Germany Germany
Spain Spain
France France
Netherlands Netherlands
Poland Poland
Designed and produced in Sweden
+46 (0)10-4804700

ClickitUp

ClickitUp - Szklana balustrada z regulacją wysokości

Dzięki ClickitUp możesz stworzyć spokojną oazę na swoim patio lub na zewnątrz. ClickitUp zapewnia atrakcyjne i stylowe patio. Jeśli prowadzisz restaurację i zależy Ci na zapewnieniu gościom odpowiednich warunków pogodowych na zewnątrz, ClickitUp jest popularną alternatywą.

ClickitUp – balustrada szklana z regulacją wysokości – jest dostępna jako prosty segment o maksymalnej szerokości 2000 mm. Można ją zamówić w rozmiarze standardowym lub na wymiar. Segmenty z furtką są dostępne w szerokościach 1000 mm i 1100 mm. Segmenty łukowe dostępne są jako narożniki. Szklana balustrada ClickitUp jest dostępna w dwóch różnych wysokościach (1100 mm oraz 1200 mm).

Balustrada szklana klasy premium

Dolna, nieruchoma szyba wykonana jest ze szkła hartowanego o grubości 8 mm, natomiast górna, ruchoma część składa się ze szkła hartowanego o grubości 6 mm. Wysokość balustrady szklanej wynosi 1100 mm lub 1200 mm w pozycji obniżonej i 1900 mm lub 2000 mm w pozycji podniesionej.

 

Profile aluminiowe są standardowo malowane na kolor naturalny (srebrny/stalowy). Za dodatkową opłatą profile mogą być wykonane w czarnym wykończeniu.

Oferta cenowa?

Wypełnij formularz kontaktowy, jeśli chcesz otrzymać wycenę lub skontaktować się z jednym z naszych pracowników.

Chętnie Ci pomożemy!

Skontaktuj się z nami, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub masz zamiar rozpocząć ekscytujący projekt.

Galeria obrazów

Zobacz naszą galerię zdjęć i zainspiruj się różnymi projektami z
ClickitUp®